Dialogi z wnuczętami . Moje fotografie . Teksty i obrazy znanych twórców . Teksty edukacyjne . Kształtowanie poprawnych nawyków właściwego zachowania się a także własciwego odbioru podstawowych dóbr kultury .

SPORT

wtorek, 17 stycznia 2017
poniedziałek, 02 stycznia 2017
niedziela, 21 lutego 2016

Ja Kazimiera = 2009sara46=kaziapajestka  też lubię spacery .

Spacer to forma ruchu, która odpowiada każdemu . Od niemowlaka w wózku, z którym spaceruje tata - po seniorów spacerujących z laseczką dla poczucia bezpieczeństwa . Spacer zalecany jest wszystkim ze szczególnym uwzględnieniem osób, które przeszły kontuzje , wypadki i miały przerwę w aktywności fizycznej .Spacer pomoże nam zachować zdrowie . Pomaga dotlenić organizm , przyspiesza metabolizm, wspomaga więc zachować zdrową sylwetkę . Jest to pewna forma sportu bez wielkiego wysiłku i bez rywalizacji .

poniedziałek, 22 lipca 2013
piątek, 26 kwietnia 2013

Taka tablica wita nas przy wejściu do tego niezwykłego miejsca , gdzie kilkadziesiąt koni sprawia wielką  przyjemnośc kochającym kłusowac dzieciakom i dorosłym .

Szkoła Jazdy Konnej państwa Jankowskich znajduje się w pięknej okolicy . Pola , las , rozległe widoki , plac zabaw i miejsca , gdzie oczekiwac można na jeźdźców  .

Rzecz dziwna : spotykam tu jeżdżące konno dziewczyny i kobiety . Wśród chłopców brak amatorów tego sportu ?

A szkoda . Spójrzcie sami :

08:26, 2009sara46 , SPORT
Link Dodaj komentarz »
Zakładki:
DIALOGI K@ZI Z WNUCZKAMI :
1. O AUTORZE .
BABCI OPOWIASTKI
BAJKI
DLA RODZICÓW , BABĆ I DZIADKÓW
FRAGMENTY PROZY
GALERIA K@ZI
GDZIEŚ W POLSCE
GORĄCO POLECAM:
MOJE FILMIKI
OBRAZY I RZEŹBY
TEKSTY EDUKACYJNE
WIERSZE
Wykorzystywanie tekstów i zdjęć dostępnych na blogu możliwe jest tylko za pisemną zgodą autora (Dz.U. z 1994 r. Nr 24, poz. 83)
Ż INNE MOJE BLOGI DLA DZIECI :